کد خبر: 156102 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

یک دستگاه سواری زانتیا با ۲۲۰کیلومتر سرعت توسط ماموران پلیس راه استان اصفهان در محور اصفهان – شیراز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

ایلنا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس راه استان اصفهان حین کنترل خودروهای عبوری در محور اصفهان به شیراز متوجه سرعت بیش از حد یک دستگاه خودروی سواری زانتیا شدند.

به گزارش خبرگزاری " ایلنا " از اصفهان؛ سرهنگ " رضا رضایی " افزود: این خودرو توسط ماموران به علت سرعت غیر مجاز متوقف و روانه پارکینگ شد و راننده نیز جهت شرکت در کلاس آموزشی و سیر مراحل قانونی به پلیس راه استان معرفی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی پلیس از ادامه رانندگی افرادی که مرتب مرتکب تخلف شده و از انجام تخلفات خود ابایی ندارند جلوگیری می کند و اجازه نخواهد داد تا عده ای اندک از رانندگان متخلف امنیت جاده ها و راه های شهری را به هم ریخته و موجب نارضایتی سایر مردم را فراهم کنند.

رئیس پلیس راه انتظامی استان اصفهان در خاتمه خاطر نشان کرد: هدف پلیس از اعمال قانون کسب در آمد نیست بلکه به دنبال این است تا رانندگان توجه بیشتری به رعایت قوانین و مقررات کرده و سهم خود را در تامین امنیت راه ها ایفا نموده و با رعایت قوانین الگوهای عملی مناسبی برای فرزندان خود در آینده باشند.

استان اصفهان اصفهان پلیس راه استان پلیس راه فرماندهی انتظامی تامین امنیت جاده خودرو رضا رضایی رعایت قوانین و مقررات امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر