کد خبر: 152176 A

با افزایش تردد وسایل نقلیه موتوری در محدوده میدان امام(ره) در ایام نوروز و احداثخیابان های سنبلستان، و باغ گلدسته وتعریض خیابان مشیر، تردد خودرو در میدان امام(ره) ممنوع است.

ایلنا: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: به منظور کاهش مشکلات و معضلات ناشی از افزایش حجم ترافیک و ایمنی عابران پیاده، تردد وسایل نقلیه موتوری در میدان امام(ره) در نوروز امسال ممنوع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ مصطفی نوریان افزود: برای اجرای این طرح تغییر مسیر اتوبوس های شهری، پیش بینی ایستگاه های تاکسی، اصلاح تابلوهای راهنمای مسیر، فعالیت ۳ شیفت پلیس، افزایش کالسکه های گردشی و افزایش ایستگاه های دوچرخه محدوده مرکزی شهر در مبادی ورودی و خروجی پیش بینی شده است.
وی احداثخیابان های سنبلستان، خواجه نظام، باغ گلدسته، تعریض خیابان مشیر و احداثپارکینگ های حافظ، کوثر ولایت و حکیم را از جمله زیرساخت ها و تسهیلات اجرای طرح ممنوعیت تردد خودرو در میدان امام(ره) عنوان کرد و خاطر کرد: به مظور گسترش فرهنگ استفاده از دوچرخه، شهروندان و مسافران می توانند برای بازدید از این میدان تاریخی ازدوچر خه استفاده کنند.

اتوبوس اصفهان ایام نوروز ترافیک خودرو شهرداری مسافران مشکلات معاون وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر