کد خبر: 138455 A

رییس شورای شهر اصفهان در بازدید از بازار روز کوثر ۵ شهرداری اصفهان:

ایجاد بازار های روز کوثر در مناطق شهری اصفهان در کاهش سفرهای زائد شهری تاثیر به‌سزایی دارد.

ایلنا: رییس شورای شهر اصفهان با اشاره به روند فعالیت بازارهای روز کوثر شهرداری افزود: در بازارهای روز کوثر کالا و اقلام مصرفی شهروندان به صورت مستقیم عرضه می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رضا امینی با بیان اینکه اقلام در بازارهای روز کوثر با قیمت مناسب ارائه می‌شود، افزود: ایجاد بازار‌های روز کوثر در مناطق شهری اصفهان در کاهش سفرهای زائد شهری تاثیر بسزایی دارد.
امینی با اشاره به بازدید از بازار گل و گیاه خاطرنشان کرد: عرصه مستقیم گل و گیاه در این بازار بسیار قابل توجه است و نوید خوبی برای آینده پیش بینی می‌کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: با توسعه این مراکز کاهش فشار اقتصادی به مردم به خصوص اقشار کم درآمد باشیم.
امینی با بیان اینکه سازمان میادین بر بازارهای شهرداری نظارت زنده و روزانه دارد، ادامه داد: شورای شهر نیز بر اساس وظایف ذاتی خود نظارت بیشتری بر این بازار‌ها خواهد داشت تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به مردم اصفهان ارائه کنیم.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان در این بازدید گفت: دستیابی به شهری برخوردار از محیط‌های کسب و کار مطلوب و بهره ور مشاغل شهری، با رعایت شاخص‌های توسعه پایدار و منطبق بر هویت اسلامی و ایرانی، چشم اندازی که سازمان برای دستیابی به آن تلاش می‌کند.
سید رضا حکیم فعال با اشاره به پراکندگی مجموعه‌های سازمان میادین در سطح شهر اصفهان افزود: میدان میوه و تره بار به مساحت۲۰۰ هکتار یکی از مجموعه‌های سازمان میادین محسوب می‌شود که در سطح کشور بی‌نظیر است.
وی با بیان اینکه روزانه ۷ الی ۱۱ هزار وسیله نقلیه داخل میدان می‌شوند، تصریح کرد: روزانه ۴ الی ۱۵ هزار نفر برای خرید و فروش به میدان مرکزی میوه و تره بار مراجعه می‌کنند.
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: صنایع جنبی نیز در این میدان نیز ارائه می‌شود که می‌توان به سالاد بسته بندی شده و پاک کردن و استریل کردن سبزی اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه احداث۵ بازار روز کوثر از برنامه‌های سال جاری سازمان است، افزود: تاکنون ۳ بازار روز کوثر به بهره برداری رسیده و ۲ بازار روز کوثر ۱۰ و ۱۱ نیز آماده بهره برداری است.
حکیم فعال در ادامه با برگزاری ۶ جشنواره فصلی گل و گیاه در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: هفتمین بازار تخصصی گل و گیاه نیز در حال اجراست و بزرگ‌ترین جشنواره گل و گیاه نیز از ابتدای اسفندماه تا پایان سال برگزار می‌شود.

اصفهان توسعه پایدار خرید و فروش درآمد شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری کسب و کار میوه و تره بار وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر