کد خبر: 138426 A

رییس کل دادگستری استان اصفهان:

نتیجه زحمات و تلاش قضات در دادسراها با اجرای احکام به ثمر می‌نشیند.

ایلنا: رییس کل دادگستری کل استان در جلسه‌ای که با حضور قضات اجرای احکام کیفری دادگستری اصفهان برگزار شده بود با اشاره به جایگاه بالای اجرای احکام در دادگستری‌ها اظهار داشت: اجرای احکام قلب دادگستری است چرا که محصول تمامی تلاش‌ها و زحمات کلیه قضات چه در دادسرا‌ها، محاکم بدوی، تجدیدنظر و دیوانعالی کشور به این اجرا ختم و نتیجه گیری نهایی در آن صورت می‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ احمد خسروی افزود: هرگونه کمبود و مشکلی در این واحد باعثابتر ماندن این زحمات و به تبع آن عدم اجرای صحیح عدالت که هدف نهایی است خواهد شد.

خسروی استفاده از قضات و کارمندان با تجربه و کاردان را در اجرای احکام ضروری دانست و خاطرنشان ساخت: خوشبختانه دادگستری اصفهان از این مزیت مهم برخوردار است اما نیاز به تقویت و افزایش نیرو دارد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با جذب نیروهای جدید که در آینده نزدیک وارد دادگستری استان خواهند شد سهم خوبی به اجرای احکام تعلق خواهد گرفت و تا حدی زیاد مشکلات مرتفع خواهد شد.

وی در پایان از تلاش‌های رییس و قضات اجرای احکام کیفری اصفهان که نتیجه آن مختومه شدن بیش از ۴۵۰۰ پرونده در دو سال گذشته بوده است تقدیر کرد.

استان اصفهان اصفهان دادسرا قلب مشکلات احکام دادگستری نتیجه قضات زحمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر