خبرگزاری کار ایران

| 01:12   
کد خبر : ۱۳۶۹۸۲۶

آغاز نمایشگاه تخصصی صنایع وابسته خودرو در اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از تاریخ 31 خرداد تا 3 تیرماه در ساعت بازدید 15 تا 21 در محل برگزاری نمایشگاه‌های اصفهان واقع در کمربندی شرق برگزار می‌شود.

آغاز نمایشگاه تخصصی صنایع وابسته خودرو در اصفهان

به گزارش ایلنا از اصفهان، این نمایشگاه با مشارکت 100 شرکت فعال در بخش‌های مختلف ساخت قطعات خودرو و در فضایی بالغ بر 6000 متر مربع فضای مفید نمایشگاهی طی چهار روز میزبان متخصصان و شهروندان خواهد بود.

این نمایشگاه با مشارکت صاحبان کسب و کار در استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، البرز، همدان، قزوین، فارس، یزد، آذربایجان شرقی و جزیره کیش برگزار خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو با مشارکت 55 درصد واحدهای تولیدی استان‌های دیگر و 45 درصد استان اصفهان برگزار می‌شود.

زمینه فعالیت این رویداد نمایشگاهی قطعات و مجموعه‌های خودرو، قطعات موتور، اجزا و قطعات الکترونیک خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، ، سیستم شاسی، تیونینگ، خدمات پس از فروش، بیمه، نشریات تخصصی صنعت خودرو و سایر صنایع وابسته به صنعت خودروسازی است.

از برندهای حاضر در این رویداد تخصصی و نمایشگاهی می‌توان به گروه صنعتی عظام، سایپا یدک، GISP، ایران دلکو، سپاهان باتری، رماپویا، کویر زواره، فرابرد پارت یدک، هلدینگ سپاهان، فدک قطعه ثنا، توکل پارت و سینا پارت اشاره کرد که تا 3 تیرماه به ارایه محصولات، ظرفیت ها و معرفی خدمات قابل ارایه به بازدید کنندگان و مراجعه کنندگان می‌پردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز