کد خبر: 135804 A

با حکم استاندار اصفهان:

با حکم استاندار اصفهان، حمیدرضا وطن خواه به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان معرفی و از زحمات محمد علی احمدی تقدیر شد.

ایلنا: استاندار اصفهان، در جلسهٔ تودیع و معارفه مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری با اشاره به سمینار استانداران کشور در تهران گفت: آنچه که در طول دوران خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باقی می‌ماند، دوستی، برادری و وحدت است که بین تمام خدمتگزاران ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رسول زرگرپور با اشاره به نامگذاری امسال به نام «حماسهٔ سیاسی - حماسه اقتصادی» گفت: حماسه کلمهٔ بسیار بزرگی است و بار معنوی زیادی دارد که با بینش کامل و آینده نگری و شناخت مردم، از سوی مقام معظم رهبری به کار برده شد.

زرگرپور افزود: تقدم حماسهٔ سیاسی بر حماسهٔ اقتصادی که از سوی رهبر معظم انقلاب بیان شد کاملا حکیمانه بوده است به طوری که در انتخابات ۲۴ خرداد تحقق یافت و مردم آماده‌اند تحقق حماسهٔ اقتصادی را نیز شاهد باشند.

استاندار اصفهان عنوان نمود: مردم در انتخابات ۲۴ خرداد مطالبات و حرف‌های جدیدی داشتند که در شعارهایی دکتر روحانی تجلی یافت.

زرگرپور با تأکید بر اینکه تغییر و تحول در مدیریت‌ها کاملا معقول و منطقی است؛ تصریح کرد: اگر نیت خدایی و در جهت تکامل باشد تمام این تغییر و تحولات یک نعمت الهی و خداپسندانه است.

وی در ادامه یادآور شد: شعار اصل بر پایداری نیرو‌ها همچنان پابرجاست و چهارشرط اعتدال، تخصص، تجربه و تعامل محور اساسی در انتخاب مدیران است.

رسول زرگرپور با تاکید بر اینکه کار‌ها باید با همدلی، همکاری و تعامل صورت پذیرد، اظهار داشت: مدیران در جهت تعامل و پیش بردن نیازهای مردم بکوشند.

وی با اشاره به اینکه اگر شاخص‌ها و ملاک‌ها مشخص شود تمام این تغییرات با یک منطق صورت می‌گیرد، اذعان داشت: من تمام پیشنهاد‌ها را می‌پذیرم و با شاخصهای خود تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنم.

وی با تشکر صمیمانه از زحمات و تلاش‌های مدیرکل سابق یادآور شد: ایشان در موقعیت‌های حساس، شرایط را مدیریت و هدایت نمودند که این امر توشه‌ای برای آخرت ایشان خواهد بود.

استاندار اصفهان در ادامه افزود: ایشان از مدیران با اخلاق، متواضع و متدین هستند و در جایگاه‌های دیگر از ایشان دعوت به همکاری می‌کنیم.

گفتنی است طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، حمیدرضا وطن خواه با توجه به تعهد، تخصص، تجربه و مشی اعتدال ایشان به سمت مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان منصوب شد.

استاندار اصفهان در این حکم نشاط سیاسی، برقراری محیط تضارب افکار، ایجاد فضای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و مردم سالارانه و ایجاد همدلی و وفاق بین جریان‌های سیاسی را از اهم وظایف وی عنوان کرد.

اخلاق اصفهان انتخابات تودیع و معارفه حماسه اقتصادی حماسه سیاسی رهبر معظم انقلاب علی احمدی مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر