کد خبر: 117301 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

دو شرور و قاچاقچی مواد مخدر که ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر شیشه همراه داشتند در اصفهان دستگیر شدند.

ایلنا: دو شرور و قاچاقچی مواد مخدر که ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر شیشه همراه داشتند در اصفهان دستگیر شدند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ سردار «عبدالرضا آقاخانی» بیان داشت: اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با رصد فعالیت باند‌های توزیع وقاچاق مواد مخدر بخصوص مخدر صنعتی شیشه موفق شدند دو نفر از افراد شرور وسابقه دار را که قصد انتقال یک محموله شیشه از یکی از استان‌های همجوار به استان اصفهان را داشتند، شناسایی کنند.
رئیس پلیس استان اصفهان افزود: در عملیات شب گذشته مجرمان با یک دستگاه خودروی سواری وقتی حضور پلیس را در صحنه مشاهده می‌کنند بدون توجه به ایست و فرمان ماموران متواری می‌شوند، که در عملیات تعقیب و گریز و ضربتی نهایتا خودرو متوقف می‌شود.
سردار آقاخانی با اشاره به دستگیری هر دو شرور در این عملیات، گفت: در بازرسی که از خودروی آنان صورت گرفت مقدار ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه این چندمین ضربه مهلک پلیس به باندهای قاچاق شیشه در اصفهان در طی سال جاری است، خاطر نشان کرد: عملیات‌های پلیس همچنان تا نابودی کامل مواد مخدرو دستگیری قاچاقچیان و مجرمان ادامه دارد و امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم که همیشه پلیس را در اجرای طرح‌ها یاری کرده‌اند به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

استان اصفهان اصفهان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو رئیس پلیس قاچاق مواد مخدر شیشه کیلو قاچاقچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر