کد خبر: 117279 A

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تکذیب کرد:

تمرین ریکاوری سپاهان با حضور کرانچار انجام خواهد شد. / نویدکیا در تمرینات تیم حاضر شد.

ایلنا: فرامرزی مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: شایعه استعفای کرانچار و یا جایگزینی مربی دیگری به جای او صحت ندارد و همین امروز تمرین ریکاوری سپاهان با حضور کرانچار انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ وی درباره بحثخداحافظی نویدکیا و بازی نکردن او برای سپاهان نیز خاطرنشان کرد: سایتی که این ۲ خبر را منتشر کرده، مغرض و خبرش کذب است. نکته جالب اینکه نویدکیا روز پنج‌شنبه در تمرین سپاهان حاضر شد و هنگامی که بازیکنان تمرین می‌کردند، او هم انفرادی دور زمین دوید.

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: نویدکیا به زودی شرایط اولیه برای تمرین گروهی و بازی را پیدا خواهد کرد. بعد از سفر او به آلمان امیدواریم که بتواند در نیم فصل دوم برای تیم به میدان برود. در مجموع امید زیادی داریم که سوکای و نویدکیا از اوایل نیم فصل دوم شرایط حضور در میدان را پیدا کنند. نویدکیا فداکاری زیادی برای تیم انجام داده و منتظر بازگشت قدرتمندانه او هستیم.

فرامرزی در واکنش به صحبت‌های علیرضا رحیمی، مدیرعامل سابق سپاهان نیز گفت: به هیچ عنوان صحبتم درباره علیرضا رحیمی نبود، این سوتفاهم محصول یک مصاحبه رادیویی بود که من در ابتدای آن به رحیمی به خاطر زحمات ۲ ساله خسته نباشید گفتم و حرف او درباره جذب بازیکنان را هم قبول دارم، چراکه من زمانی به تیم اضافه شدم که سپاهان یک بازی هم در لیگ بر‌تر انجام داده بود و طبیعی است که من اصلاً از شرایط جذب بازیکن در ابتدای فصل اطلاع نداشتم چه برسد که بخواهم در آن مورد صحبتی انجام دهم.

وی ادامه داد: این یک موضوع طبیعی است که بازیکنان تیم با نظر سرمربی انتخاب شوند و اگر قرار بود که مدیرعامل بازیکنان را انتخاب کند، دیگر تیم نیازی به سرمربی نداشت. بنابراین من با رحیمی هم نظرم که انتخاب بازیکنان با نظر کادرفنی سپاهان بوده است. احساس می‌کنم صحبت‌های من به اشتباه و بد به رحیمی منتقل شده است که او چنین موضع‌گیری انجام داده است.

سرپرست تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان یادآور شد: در مورد آمدن من به تیم سپاهان هم خود رحیمی بهتر در جریان است. سوالی که از من شده بود درباره پیش بینی مدیریت از وضعیت بازیکنان جذب شده بود و به هیچ عنوان اظهارنظرم به این معنا که بازیکنان را رحیمی جذب کرده نبوده است. ضمن آنکه همواره برای مدیران گذشته باشگاه احترام قائل هستم.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود باشگاه‌هایی چون استقلال و ذوب‌آهن برای جذب افشین درخواست رسمی داده‌اند نیز تاکید کرد: هنوز ۱۸ آبان که زمان آغاز فصل نقل و انتقالات است از راه نرسیده و سپاهان به عنوان باشگاهی حرفه‌ای تا آن تاریخ نه درخواستی برای جذب بازیکن به باشگاهی ارائه می‌کند و نه در خواستی را راجع به بازیکنانش خواهد پذیرفت بنابراین تاکنون هیچ صحبتی درباره هیچ یک از بازیکنان سپاهان نشده است.

فرامرزی در پایان گفت: از هواداران سپاهان درخواست می‌کنم تا در این روزهای سخت همراه و حامی تیم سپاهان باشند، چراکه بی‌تردید با تمرینات نیم فصل، در نیم فصل دوم شاهد بازگشت سپاهان به روزهای اوجش خواهیم بود.

آلمان استقلال اصفهان بازی ذوب آهن زمین سرپرست تیم فوتبال فولاد مبارکه نیم فصل دوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر