کد خبر: 755997 A

بامداد امروز صورت گرفت؛

هلاکت قاتل طلبه همدانی در عملیات ماموران نیروی انتظامی/ انتشار عکس با اسلحه عامل شناسایی قاتل

فرد شروری که دیروز طلبه ای را در همدان به قتل رسانده بود بامداد امروز در درگیری با ماموران نیروی انتظامی کشته شد

هلاکت قاتل طلبه همدانی در عملیات ماموران نیروی انتظامی/ انتشار عکس با اسلحه عامل شناسایی قاتل

به‌گزارش ایلنا، مقارن ظهر دیروز شنبه سرنشین یک خودروی سواری ۲۰۶ در محله «آخوند» همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی ۴۶ ساله به نام «مصطفی قاسمی» او را به قتل رساند. هنگام عبور این طلبه در مقابل مدرسه حوزه علمیه آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی، یکی از سرنشینان خودروی ۲۰۶ پیاده شده و دو گلوله به سوی روحانی شلیک می‌کند. این روحانی در دم جان خود را از دست می‌دهد و ضارب با سرعت از محل حادثه متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان همدان در این باره گفت: پس از وقوع قتل دیروز که فرد شروری حوالی ساعت ۱۲و۳۰ دقیقه طلبه ای را در همدان به قتل رسانده بود، تیم‌های اطلاعاتی و شناسایی نیروی انتظامی تا ۴ صبح امروز پیگیر ماجرا بودند که موفق به کشف محل اختفای این شرور در حاشیه شهر همدان شدند که به محض ورود به کوچه مخفیگاه با شلیک متعدد مواجه شدند . تیراندازی حدود نیم ساعت ادامه داشت تا اینکه قاتل به ضرب گلوله از پای در آمد .

یک درجه دار و یک سرباز هم به طور سطحی از ناحیه پا و کتف زخمی شدند که حال آنها مساعد است .

قاتل طلبه همدانی- حاجیلو

سردار کامرانی در پاسخ به سئوالی که چرا نیروی انتظامی با توجه به عکس‌های صفحات مجازی بهروز حاجیلویی اقدامی در راستای دستگیری و تادیب او انجام نداده است، گفت: عکس‌های بارگزاری شده با اسلحه و رجز خوانی‌ها پس از قتل طلبه همدانی بوده است و همین عکس‌ها منجر به شناسایی قاتل شده است .

فرمانده انتظامی استان از انگیزه قاتل خبری نداد اما اذعان داشت قاتل و مصطفی قاسمی(طلبه ) در یکی از محلات همدان و در مجاورت همدان زندگی می کردند و همدیگر را می شناختند .

وی گفت : دادگستری و دادستان همچنان در پی کشف حقیقت و انگیزه های قاتل هستند .

انتهای پیام/
تیراندازی قتل نیروی انتظامی دادگستری همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر