کد خبر: 750134 A

فرمانده سپاه فردیس:

فرمانده سپاه فردیس با بیان اینکه سپاه از سال ۲۰۱۷ از سوی آمریکا به عنوان تروریست شناخته شده و این اقدام آنها تنها یک جنگ روانی علیه ایران است، گفت: دشمنان ایران بخواهند هر اقدامی علیه ایران انجام دهند حداقل باید ۲ هزار کیلومتر از مرزهای کشور دور باشند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ احسان علیزاده در سخنرانی راهپیمایی شهرستان فردیس که در حمایت از سپاه و در مقابل اقدامات آمریکا برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی زمینه های ظهور حضرت حجت(ع) را فراهم می کند. این انقلاب به دنبال پیشرفت و توسعه اسلام و مبارزه با ظالمان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در لیست سیاه قرار دادن سپاه اقدامی مسخره از سوی کشور آمریکا است، تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هر یک، یک سرکرده تروریستی هستند و همه این را می دانند.

‌فرمانده سپاه فردیس با بیان اینکه قرار بود در سال ۲۰۱۳ داعش برای تجزیه کشورهای خاورمیانه اقدام کند، اضافه کرد: آنها خود با زبان خود اعتراف می کنند که رهبر ایران با یک جمله همه اقدامات و نقشه های آنها را نقش بر آب می کند.

وی با بیان اینکه سپاه از سال ۲۰۱۷ از سوی آمریکا به عنوان تروریست شناخته شده و این اقدام آنها تنها یک جنگ روانی علیه ایران است، گفت: دشمنان ایران هر اقدامی علیه ایران بخواهند انجام دهند حداقل باید ۲ هزار کیلومتر از مرز های کشور دور باشند.

فرمانده سپاه فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر