کد خبر: 747574 A

در یک‌ماه اخیر انجام شد؛

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: از ۲۰ اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از ۷۰۸ تن مرغ منجمد در بازار توزیع کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی رسولیان با بیان این مطلب اظهار کرد: همچنین حدود 500 تن گوشت سرد و گرم اعم از گوساله و گوسفندی نیز در طول این مدت در بازار توزیع شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در طول این مدت 16 هزار و 700 تن شکر و 1100 تن برنج در بازار عرضه شده است و طی جلسه‌ای که امروز در ستاد تنظیم بازار داشته‌ایم مصوب کردیم که سیب با قیمت 6500 تومان و پرتقال با قیمت 5000 تومان در سطح  خرده‌فروشی عرضه شود.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه در بازه زمانی 20 اسفند ماه تا ایام عید 9 قلم از کالاهای اساسی مانند شکر، مرغ، گوشت، تخم مرغ و کاغذ در استان با کاهش قیمت همراه بوده، تصریح کرد: روز گذشته قیمت مرغ در استان به طور متوسط  13 هزار و 400 تومان و در کشور 13 هزار و 600 تومان بوده، همچنین قیمت لاشه گوسفندی در کشور 96 هزار تومان و در استان 84 هزار تومان بوده است.

 رسولیان تاکید کرد: علاوه بر این موارد در طول سال گذشته 6610 تن انواع محصولات پروتئینی را توسط ستاد تنظیم بازار در استان توزیع کرده‌ایم.

وی در خصوص بازرسی‌های صورت گرفته گفت: در طول بازه زمانی مذکور 102 هزار و 820 بازرسی در سطح استان انجام شده که 5685 متخلف نیز شناسایی شده و 942 میلیارد تومان هم ارزش ریالی بازرسی‌های صورت گرفته است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: همچنین 2.3 میلیارد تومان هم مبلغ استرداد شده تفاهمی به مردم بوده که به آن‌ها بازگشت داده شده است.

تنظیم بازار خراسان رضوی کالاهای اساسی گوشت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر