کد خبر: 746865 A

مدیرعامل هلال احمر یزد خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از مراجعه بیش از 236 هزار مسافر به ایستگاه های جوانان هلال احمر استان یزد در نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، محسن حرازی زاده اظهار داشت: در نوروز امسال 16 هزار 840 مسافر در خیمه‌های نماز پایگاه‌های ایمنی و سلامت به اقامه نماز پرداخته و 42 هزار 459 کودک نیز در فضای دوستدار کودک حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به ارائه خدمات سلامت از سوی ایستگاه های هلال احمر افزود: در طول اجرای طرح نوروزی هلال احمر، 9 هزار 535 نفر نیز از خدمات ارائه شده در ایستگاه‌های سلامت بهره مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد بیان داشت: با حضور بیش از هزار نفر روز در 23 پست طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، اقلام تبلغی، فرهنگی و راهنمایی در بین مسافران توزیع شد.

وی اقلام توزیع شده را شامل  114هزار و 357 محصول ترویجی و اطلاع رسانی، 53 هزار و 96 محصول انگیزشی و 61  هزار و 190 محصول آموزشی بین مسافران برشمرد.

حرازی زاده همچنین از اجرای طرح سحاب با همیاری جوانان خبر داد و عنوان کرد: همچنین با اجرای طرح سحاب توسط همیاران جوان در پارک ها و تفرجگاه های شهرستان ها به بیش از 5 هزار و 735 نفر خدمات رسانی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به نقش این سازمان در کاهش حوادث ترافیکی خاطرنشان کرد: کمپین بهرفت نیز توسط یقه آبی‌های همیارجوان هلال احمر یزد با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی شکل گرفت.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از این کمپین اظهار داشت: این کمپین در چادرها و ایستگاه های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تشکیل و مورد استقبال خوب مردم و مسئولان قرار گرفت و بیش از 50 هزار نفر میثاق نامه کمپین بهرفت را در ایستگاه های هلال احمر امضا کردند.

هلال احمر یزد حوادث
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر