کد خبر: 746835 A

رئیس پلیس آگاهی قزوین خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی قزوین گفت: کلاهبردار حرفه‌ای که به خاطر استفاده از عناوین جعلی و کارت به کارت کردن دارای چهار شاکی خصوصی بود در زندان قزوین شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ آرش مرادی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: با ارجاع پرونده کلاهبرداری از طریق کارت به کارت، مبنی بر اینکه فردی ناشناس طی تماس تلفنی و با هویتی جعلی اقدام به کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این پرونده از شیوه و شگردهای ماهرانه برای کلاهبرداری استفاده می‌شد و بر همین اساس چهار شاکی خصوصی نیز در این رابطه شکایت داشتند.

به گفته سرهنگ مرادی با اقدام فنی ماموران پلیس آگاهی قزوین، هویت کلاهبردار حرفه‌ای در یکی از زندان ها شناسایی و سپس وی به مقر پلیس آگاهی منتقل شد.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم بود اما پس از تلاش ماموران و مواجه شدن با مستندات لازم و دلایل و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و به بزه ارتکابی اقرار کرد.

سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشریح کامل درباره شیوه و شگرد کلاهبرداری به مبلغ 220 میلیون ریال از شاکیان، پس از تکمیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با قرار قانونی دوباره روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی قزوین در پایان از مردم خواست به توصیه‌های پلیس در خصوص استفاده از دستگاه‌های خودپرداز توجه کنند و در صورت وقوع کلاهبرداری هایی این چنینی حتما به پلیس اطلاع دهند.

 

پلیس آگاهی زندان ماموران پلیس زندان قزوین ارتکاب جرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر