کد خبر: 746204 A

چرخساز خبر داد:

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز از ارسال چادر امدادی، پتو و دیگر اقلام مورد نیاز به مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش ایلنا، ناصر چرخساز امروز چهارشنبه در حاشیه ارسال محموله کمک به مناطق سیل‌زده گفت: چهارمین محموله کمک‌های مردمی این استان توسط 15 کامیون و کامیونت به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

وی افزود: این محموله شامل پتو، چادر، زیرانداز، وسایل بهداشتی، مواد غذایی و گرمایشی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز بیان کرد: ارزش این محموله حدود 3 میلیارد تومان است و سایر محموله‌ها هفته‌های آینده برای رفع نیازهای مردم گلستان، لرستان و خوزستان ارسال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز بزرگترین محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده ارسال شد، اظهار کرد: پیش از این سه محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده شامل 500 بسته غذایی 72 ساعته ارسال شده است.

چرخساز اضافه کرد: به دستور سازمان امداد و نجات کشور، دو هزار دستگاه چادر امدادی، هزار تخته پتو، 800 بسته غذایی یک‌ماهه از انبارهای امدادی هیو و محمدشهر برای ارسال به مناطق سیل زده خارج شد.

این مقام مسئول درباره اعزام نیروهای امدادی به مناطق سیل زده تصریح کرد: روز پنجشنبه 10 تیم پنج نفره از نیروهای متخصص جمعیت هلال‌احمر استان البرز برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده لرستان با دو دستگاه مینی‌بوس، یک‌دستگاه کامیونت، آمبولانس، خودرو کمک‌دار و وانت اعزام می‌شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه تیم‌ها به مدت 10 روز در این استان‌ها حضور دارند، گفت: این تیم‌ها با تجهیزاتی مثل لجن کش، پمپ‌های روبین، الکتروپمپ، اسپیکو به کمک امدادگران و هموطنان لرستانی شتافتند.

ناصر چرخ‌ساز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر