کد خبر: 743669 A

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی:

حمیدرضا غیاثی گفت: با وجود حجم بالای بارندگی طی روزهای اخیر تمامی سدها، بندهای خاکی مدیریت شده و هدایت سرریز آب سدها صورت گرفته است و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش ایلنا از اراک، حمید غیاثی  با بیان اینکه وضعیت شهرها و روستاهای این استان لحظه به لحظه در حال رصد و کنترل است، اظهار کرد: مشکل خاصی در استان وجود ندارد، از شهروندان درخواست داریم به شایعات توجهی نکنند و اخبار را از طریق رسانه ملی و خبرگزاری ها دنبال کنند.

وی تصریح کرد: متاسفانه انتشار برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر احتمال شکسته شدن سد و وقوع سیلاب در برخی شهرها موجب ایجاد ترس در مردم شده که باید گفت همه شرایط تحت کنترل است و مشکلی در استان وجود ندارد، مردم نگران نباشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی ادامه داد:  با وجود حجم بالای بارندگی طی روزهای اخیر تمامی سدها، بندهای خاکی مدیریت شده و هدایت سرریز آب سدها صورت گرفته است.

غیاثی بیان کرد: آبگرفتگی های جز در برخی از شهرها و روستاهای استان به وجود آمد که در اسرع وقت برطرف و همه چیز به روال عادی بازگشته است.

وی گفت: جلسات ستاد کمیته مدیریت بحران برای مقابله با حوادث احتمالی چندین بار در روز تشکیل و همه درحال آماده باش هستند، ضمن اینکه ماشین آلات انتقال آب و جلوگیری از سیلاب نیز برای مقابله با حوادث احتمالی تامین شده و آماده به کارگیری هستند.

غیاثی با بیان اینکه تمامی جاده های استان مرکزی باز است، بیان داشت: به جز جاده جاسب ـ دلیجان که شرایط خاص خود را دارد، هیچ چالشی در جاده ها وجود ندارد.

 

 

مدیریت بحران استان مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر