کد خبر: 743375 A

رستمی مطرح کرد:

فرماندار تربت حیدریه گفت:سال قبل با وجود مشکلات مالی فراوان162 طرح عمرانی با اعتبار تخصیص یافته به ارزش 500 میلیارد ریال در تربت‌حیدریه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، علی رستمی در پنجمین روز از نوروز 98 در دیدار با باستانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای این شهرستان گفت:  سال گذشته این منطقه به یک کارگاه عمرانی تبدیل شد و از اعتبار تخصیص یافته 340 میلیارد ریال نقد گردید. 

وی به هزینه 20 برابری در دو حوزه راهداری و گازرسانی اشاره کرد و افزود: تنها در حوزه گازرسانی بالغ بر هزار و 300 میلیارد ریال هزینه شد و نتیجه آن بهره‌مندی اکثریت روستاهای شهرستان از نعمت گاز است. 

وی تصریح کرد: در حوزه درمان نیز با افتتاح بیمارستان امام حسین(ع) در سال‌جاری، تربت‌حیدریه را به سمت قطب درمانی پیش خواهیم برد. 

نماینده عالی دولت در این شهرستان مطرح کرد: با وجود تردد هشت میلیون مسافر که از طریق این شهرستان به سمت مشهد عبور می‌کنند صنعت گردشگری به عنوان یک منبع جدید برای درآمدزایی نیازمند توجه بیشتر است که در سال جدید با رویکرد بالاتری در این حوزه گام خواهیم برداشت. 

وی پروژه احداث کمربندی در تربت‌حیدریه را بسیار پرهزینه اعلام کرد و افزود: با یک برنامه‌ریزی صحیح می‌توان مسیر تردد خودروها را از داخل شهر گذراند تا برای شهرستان تبدیل به یک منبع درآمد شود.  

فرماندار تربت حیدریه در پایان از تمام مدیران اجرایی خواست تا شهرداری را برای رفع نابسامانی‌ها در شهر و فراهم کردن مبلمان مناسب با منطقه‌ای که در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته یاری رسانند.

فرماندار طرحهای عمرانی تربت حیدریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر