کد خبر: 742331 A

درپی بارش برف وکولاک صورت گرفت؛

700 بسته غذایی به همراه 450 بسته اقلام زیستی شامل پتو و غیره در بین حادثه دیدگان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از قوچان، رئیس جمعیت هلال احمر قوچان خبرداد : امداد رسانی به 283 نفر حادثه دیده در برف و کولاک محور قوچان به درگز توسط تیم‌های عملیاتی هلال احمر شهرستان های مشهد ، قوچان ، چناران و درگز صورت گرفت.   

سعید فکوری همچنین گفت: با توجه به آغاز بارش شدید برف در شهرستان قوچان و مسدود شدن محور قوچان به درگز و طبق اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان ، تیم های عملیاتی قوچان در ساعت 21:30 دقیقه دیشب به محل حادثه اعزام شدند.   

وی در ادامه افزود : به علت گستردگی عملیات و به درخواست جمعیت هلال احمر قوچان تیم های عملیاتی شهرستان های مشهد ، چناران و درگز جهت همکاری و امدادرسانی ساعتی بعد به محل حادثه اعزام شدند.   

رئیس هلال احمر قوچان با اشاره  به اینکه در این امداد رسانی 43 نفر از پرسنل، امدادگران و نجاتگران حضور داشته اند، گفت : تعداد افراد حادثه دیده 283 نفر بوده که توسط تیم های امدادی ،امداد رسانی شدند.  

 فکوری  با اشاره به این که در این عملیات اداره مدیریت بحران ، پلیس راه ، اورژانس ، راهداری ، شهرداری نیرو های بسیج و سپاه و نیروی انتظامی حضور داشتند، یاد آور شد: 700 بسته غذایی به همراه 450 بسته اقلام زیستی شامل پتو و غیره در بین حادثه دیدگان توزیع شده است.   

وی با اعلام اینکه این عملیات ساعتی پیش به پایان رسیده، اضافه کرد : در مجموع 10 ناوگان خودرویی شامل 3آمبولانس ،یک دستگاه خودرو ست نجات ، 4 دستگاه خودرو کمک دار سبک و 2 دستگاه خودرو یونیماک ادر این عملیات مورد استفاده قرار گرفته است.

هلال احمر قوچان امدادرسانی به افراد گرفتار در برف و کولاک برف و بوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر