کد خبر: 741645 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد، گفت: اقشار مختلف اهل تشیع و تسنن تایباد در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق جنگی جنوب کشور شدند.

سرهنگ داوود اللهیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، افزود: طی 2 هفته گذشته این سومین دوره اعزام کاروان راهیان نور بود که از تایباد برای تجدید میثاق با شهدا عازم مناطق جنگی شدند.

وی گفت: از ابتدای اسفند ماه 100 دانش‌آموز دختر و پسر در قالب 2 کاروان برای بازدید از مناطق جنگی عازم جنوب شدند و روز جمعه 250 نفر در قالب 5 کاروان شامل دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم تشیع و تسنن به مدت 6 روز به مناطق جنگی جنوب کشور رفتند.  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تایباد مطرح کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسانی مانند اورژانس، هلال احمر و پشتیبانی این کاروان‌ را همراهی کردند تا در طول سفر زائران با خاطری آسوده مناطق جنگی را بازدید کنند.

  وی با اشاره به اهمیت سفر به مناطق جنگی گفت: اعزام اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان به مناطق جنگی علاوه بر تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های شهدا و امام شهدا است راهی برای آشنایی بیشتر با صبر و استقامت مردم خونگرم خطه جنوب کشور بوده که چگونه با غیرت تمام در مقابل دشمن ایستادگی کردند.  سرهنگ اللهیاری افزود: همچنین گروه‌های اعزامی در طول مدت اقامت از مناطق هویزه، شلمچه و یادمان‌های شهدای مناطق جنگی در جنوب بازدید و در طول سفر برای زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(ع) مشرف می‌شوند.

راهیان نور شیعه و سنی تایباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر