کد خبر: 736656 A

مدیرعامل آب منطقه‌ای اصفهان خبرداد:

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از تخریب ساخت و سازهای غیر قانونی در بستر رودخانه زاینده رود خبرداد.

به گزارش ایلنا، مسعود میر محمد صادقی اظهار داشت: از هفتم اسفندماه اقدام به تخریب ساخت و سازهای غیر قانونی در بستر رودخانه زاینده رود شد به نوعی که در طول تنها پنج روز ۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این راستا را تخریب شدند.

وی ادامه داد: در حریم زاینده رود شاهد ایجاد اعیانی، ساخت آلاچیق، محوطه سازی، دیوار کشی، حصار کشی و پیشروی در بستر فعال و حریم رودخانه واقع در باغ بهادران محله وشمندجان بودیم که علیرغم تمامی اخطارهای مکرر به متخلفان جهت آزاد سازی و رفع تصرف و اعاده به وضع سابق متأسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته بود.
 
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان بیان داشت: بر همین اساس طبق تبصره ۴ ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب اسامی و نوع تخلف آنها به دادگاه عمومی بخش باغ بهادران ارائه و دستور مربوطه اخذ و با هماهنگی به عمل آمده با یگان انتظامی و عملیات اجرایی شرکت آب منطقه‌ای نسبت به اجرا دستور و قلع و قمع کامل مستحدثات مزاحم شامل ساخت و ساز، محوطه سازی ویلاها و تصرفات اقدام شد.
 
وی با تأکید بر عدم تبعیض در اجرای دستورهای تخریب و نشان دادن عزم راسخ و استوار در برخورد با تخلفات بیان داشت: در پی نظارت مستمر تیم دفتر مهندسی رودخانه‌ها و سواحل باجدیت هرچه تمام‌تر به واسطه عوامل انسانی و ادوات مکانیکی در طی این مدت با وجود مقاومت‌های بسیاری از سوی متصرفین با درایت و عکس العمل به موقع عوامل یگان حفاظت وعوامل نیروی انتظامی و همچنین با تصمیمات قاطع و همراهی کامل رئیس دادگاه بخش باغ‌بهادران و نیز پیگیری مدیریت مهندسی رودخانه و سواحل آب منطقه‌ای اصفهان اجرای این عملیات با موفقیت به پایان رسید.
 
میر محمد صادقی با تأکید بر این که در هفته‌های آتی نیز این برخوردها استمرار خواهد یافت، افزود: این قبیل عملیات‌ها به طور جدی در دستور کار شرکت آب منطقه‌ای اصفهان قرار دارد.

اصفهان قانون مدیر عامل شرکت نیروی انتظامی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر