کد خبر: 723706 A

رئیس شورای‌شهر الوند به ایلنا خبر داد:

رئیس شورای‌شهر الوند گفت: ترک جلسه دو عضو شورای‌شهر الوند به بهانه مطرح نکردن عزل سرپرست شهرداری غیرقانونی است.

مهتاب بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: با توجه به سفر فردای استاندار قزوین به الوند و همچنین حجم کاری زیاد شورای‌شهر، امشب زمان مناسبی برای طرح موضوع عزل سرپرست شهرداری الوند از سوی دستگاه قضایی نبوده که دو عضو شورای‌شهر به همین بهانه، کار غیرقانونی انجام داده و جلسه رسمی شورا را ترک کردند.

وی افزود: یکی از اعضای شورای‌شهر الوند به عنوان خبرنگار در جلسه امشب شورا حضور یافته و بنا به‌دلایلی که موضوع عزل سرپرست شهرداری مطرح نشده، موضوع را در فضای مجازی انعکاس داده است.

رئیس شورای‌شهر الوند ادامه داد: این عضو شورای‌شهر به جای حضور در جلسات شورای‌شهر برای تصمیم‌گیری در حوزه و مسائل مدیریت‌شهری، به‌عنوان خبرنگار یکی از کانال‌های مجازی این شهر در جلسات حضور می‌یابد.

بهرامی اضافه کرد: انعکاس اخبار محرمانه شورای‌شهر الوند توسط این عضو شورای‌شهر، موجب ایجاد التهاب و بیرون رفتن اخبار محرمانه از شورا شده است. این در حالی است که امروز با توجه به لوایح و نامه‌های بسیار زیاد مردمی، دو عضو شورای‌شهر با حالت قهر صحن شورا را ترک کردند.

این مسؤول تصریح کرد: برخی دنبال حاشیه‌سازی در شورای‌شهر الوند و گرفتن ماهی از آب گل‌آلود هستند و مطرح نشدن یک موضوع این‌قدر سر و صدا هم ندارد.

رئیس شورای‌شهر الوند افزود: فردا با حضور استاندار قزوین ورزشگاه معلولان و جانبازان شهر الوند افتتاح می‌شود که لازم است سرپرست فعلی شهرداری هم در این مراسم حضور داشته باشد.

بهرامی یادآور شد: پس از اتمام سفر استاندار قزوین، در جلسه‌ای فوق‌العاده موضوع عزل سرپرست شهرداری الوند مطرح و تصمیم‌گیری می‌شود.

جانبازان دستگاه قضایی سر و صدا شورای شهر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر