کد خبر: 723446 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: ایجاد تولید و اشتغال از شروع انقلاب اسلامی با راه‌اندازی فعالیت های صنعتی و اقتصادی در کشور آغاز شد و در استان هم با راه اندازی اولین شهرک صنعتی بعد از انقلاب اسلامی تا کنون ادامه دارد.

به گزارش ایلنا از مشهد،  مسعود مهدی زاده مقدم در نشست هیأت مدیره این شرکت اظهار کرد:  ایجاد تولید و اشتغال، نگینی ارزشمند برای حوزه صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی بوده که با اشتغال بالغ بر 75 هزار نفر امروز، یکی از نمونه‌های بارز دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تاکنون بالغ بر 2600 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 40316 میلیارد ریال افتتاح و راه اندازی شده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هم اکنون 45 درصد از صنایع، 40 درصد از اشتغال صنعتی و 24 درصد از سرمایه‌گذاری استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی قرار دارد که زمینه تولید و اشتغال را با 48 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و 40 شهرک فعال، فراهم کرده است.

 

اشتغال انقلاب اسلامی تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر