کد خبر: 717835 A

امروز انجام شد؛

با حضور رئیس شورای‌شهر مشهد، دارنده مدال طلای فدراسیون جهانی مخترعان، از دو اختراع جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، سید علیرضا موسوی مخترع ۳۷ ساله اصفهانی، دارنده مدال طلای فدراسیون جهانی مخترعان، از دو اختراع جدید خود رونمایی کرد.

این مخترع که در گذشته موفق به کسب مدال طلای فدراسیون جهانی مخترعان  در جشنواره IENA2016 آلمان شده بود این بار دو محصول کاربردی خود با نام‌های ظرف نگهدارنده روغن، ژامبون و سوسیس‌ساز مکانیکی را رونمایی کرد.

علیرضا موسوی علاوه بر محصولات مذکور، پیشتر موفق به ثبت و تجاری سازی محصول رُبی و ظرف نگهدارنده رُب آنتی باکتریال شده بود.

این مخترع جوان تلاش دارد در راستای حفظ سلامت خانواده‌های عزیز ایرانی محصولات و اختراعات جدیدی را تجاری‌سازی کرده و به بازار عرضه کند. در سابقه درخشان علیرضا موسوی مدیر عامل شرکت زینوین، مدیر منتخب شایسته ملی و همچنین کارآفرین برتر ایرانی به چشم می‌خورد.

گروه شرکت‌های زینوین مجموعه‌ای از شرکت‌های جدید با فن‌آوری‌های نوین، در چهار حوزه صنایع غذایی و لوازم خانه و آشپزخانه و آرایشی بهداشتی و داروسازی است که با کمک تعدادی از نخبگان و نیروهای متخصص ایرانی و با تکیه بر صنعت و دانش ملی و همچنین استفاده از ماشین آلات پیشرفته توانسته اختراعات زیادی را در در این صنایع به تولید انبوه برساند که از جمله: ظرف نگهدارنده رب (ربی)، دستگاه کبابساز حرفه‌ای نیمه اتومات، دستگاه هسته‌گیر آلبالو و گیلاس بوژان، بندرخت چتری راژان، دستگاه مخلوط کن خانگی مکانیکی شبه سیالات با RPM  بالا، انواع پودر و مکمل‌های غذای، انواع روغن های خوراکی سلامت محور، اولین داروی جلوگیری از ریزش مو به روش تقویت سیستم ایمنی بدن را می‌توان نام برد.

از دیگر دستاوردهای این گروه شرکت‌ها، مدال طلای مسابقات مخترعان جهان – نورمبرگ IENA 2015 و جایزه ویژه مسابقات مخترعان جهان – پیتسبورگ INPEX2017 و جایزه ویژه انجمن مخترعان کشور تایوان  و مدال نقره المپیاد جوانان دانشگاه کارآفرینی کره WWIEA 2017 و مدال طلای مسابقات اختراعات و نوآوری‌های کشور کرواسی – زاگرب ARCA است.

این شرکت در حال حاضر با دارا بودن گواهی‌های ثبت اختراع، گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱، ۱۰۰۰۴، OHSAS، استاندارد CE اروپا، چندین مدال جهانی  IFIA، تندیس طلایی ارتقا سلامت و تندیس طلایی یک‌صد برند ملی محصولات پر کاربرد و جدید این صنایع را به هموطنان عرضه می‌کند.

کارآفرین اختراع دانش بنیان محصول ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر