کد خبر: 711316 A

فرمانده انتظامی بوکان خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان گفت: برخورد سه خودرو در جاده بوکان _ سقز ۱۳ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی از تصادف سه دستگاه خودروی سواری (پژو ۴۰۵، پژو روآ و سمند) در جاده سقز- بوکان خبر داد و اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در این محور بلافاصله فرمانده انتظامی به همراه عوامل انتظامی، تیم‌های امدادی و پلیس راه در محل حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام دادند.
 

سرهنگ محبعلی در ادامه گفت: بر اثر این تصادف که به علت عدم رعایت نظامات رانندگی از سوی رانندگان خودرو‌ها رخ داد تعداد ۱۳ نفر از سرنشینان خودرو‌ها بصورت جزیی زخمی شده‌اند که از طریق تیم‌های امدادی به مراکز درمانی بوکان و سقز انتقال یافتند و همچنین هیچکدام از خودرو‌ها دچار حریق نشده است.
 
جاده بوکان به سقز ۳۵ کیلومتر طول دارد و به دلیل تردد زیاد خودرو‌های سواری و باری به یکی از محور‌های حادثه خیز جنوب استان آذربایجان غربی تبدیل شده است؛ سالانه بیش از ۵۰۰ نفر در سوانح رانندگی جاده‌ای و شهری آذربایجان غربی جان خود را از دست می‌دهند.
 
شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی و بر سر جاده ترانزیتی غرب قرار گرفته است و با شهرستان‌های مهاباد، میاندوآب، شاهیندژ و سقز همجوار است و یکی از مهاجرپذیر‌ترین شهر‌های ایران به شمار می‌رود.

پژو پلیس راه تصادف جاده خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر