کد خبر: 711085 A

وزیر کار در جشنواره خوشرویی :

وزیر کار در جشنواره خوشرویی گفت: رضایت و خوشنودی مردم با برخورد کریمانه و مهربانی با آنها بدست می آید.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد شریعتمداری در جشنواره خوشرویی که از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: مرحوم دکتر نوربخش طبابت را با اخلاق حسنه و خوشرویی همراه می کرد و به همین دلیل از جشنواره خشرویی نیز استقبال کرد.

وی افزود: این جشنواره از جوار امام رئوف آغاز شده است و امیدوارم در همه کشور گسترش یابد.

شریعتمداری خوشرویی را از نیازهای مهم جامعه عنوان کرد و گفت: رضایت و خوشنودی مردم تنها با پول بدست نمی آید بلکه با توجه و برخورد کریمانه و مهربانی با آنها بدست می آید.

وی ادامه داد: چالش مهربانی از کنار مضجع شریف امامی شروع شده که نه تنها با انسانها بلکه با حیوانات هم مهربان است و به ضامن آهو معروف است؛ به همین دلیل ندای خوشرویی و مهربانی در سراسر کشور گسترش یافته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه جوامع در کنار رفاه انجام می شود و رفاه رابطه مستقیمی با مهربانی دارد. مهربانی یک کنش داوطلبانه است و کنش داوطلبانه یکی از معیارهای اقتصادی و اجتماعی جوامع توسعه یافته محسوب می شود.

شریعتمداری بر لزوم افزایش مهربانی و خوشرویی در تمامی مجموعه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد و گفت: این مجموعه بزرگ روزانه محل مراجعه حدود یک میلیون نفر است و می توانیم با مهربانی و خوشرویی رضایتمندی قابل توجهی در جامعه ایجاد کنیم.

محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پیوستن به جشنواره خوشرویی تشکر کرد و گفت: خوشرویی و احترام به مخاطب در زمان خدمت رسانی اهمیت زیادی دارد و به عنوان یک اصل باید همواره مورد توجه باشد.

وی از همکاران مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی بابت ابتکاری که برای جشنواره خوشرویی نشان داده اند تشکر کرد و افزود: جای قدردانی دارد که همکاران تامین اجتماعی در کنار انجام وظایف اداری خود این ایده بسیار خوب را اجرایی کردند و انتظار می رود که مدیران ارشد سازمان برای گسترش این ایده در کل کشور برنامه ریزی کنند.

اخلاق تامین اجتماعی خراسان رضوی مشهد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر