کد خبر: 700027 A

شاهمرادی مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری 101 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی گفت: در جلسات ستاد تسهیل رفع موانع تولید، 823 پرونده مطرح شده که 968 مصوبه در پی داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره سهم حوزه‌های مختلف از مصوبات گفت: در زمینه تامین اجتماعی 20 مصوبه، امور مالیاتی 44 مصوبه و سایر امور 276 مصوبه در ستاد تسهیل به تصویب رسیده است.

شاهمرادی سهم مصوبات ستاد تسهیل در امور بانکی را 64 درصد دانست و بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، ستاد تسهیل 628 مصوبه درباره رفع مشکلات بانکی واحدهای تولیدی و صنعتی داشته است که سهم تسهیلات سرمایه ثابت 68 مصوبه، تسهیلات سرمایه در گردش 446 مصوبه و استمهال بدهی 114 مصوبه بوده است.

این مقام مسئول درباره سیاست‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در حوزه صنعت و تولید گفت: برای ما اولا حفظ اشتغال موجود و ثانیا ایجاد اشتغال و تکمیل زنجیره های تولید، دو رویکرد بسیار مهم است.

وی در خاتمه افزود: هم اینک در استان البرز بیش از 140 برند مطرح مشغول فعالیت هستند که تولیدات‌شان برای استان و کشور بسیار مهم و تاثیر گذار است به نحوی که باید بصورت ویژه در سطوح ملی و استانی به مسایل این واحدها پرداخته شود.

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهانگیر شاهمرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر