کد خبر: 699256 A

عزیزالله شهبازی:

سرپرست استانداری البرز با عنوان اینکه تقاطع غیر همسطح شهدای حصارک بار سنگین ترافیک ملی در البرز را کاهش می دهد، گفت: تیم عمرانی استان با همراهی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در این شرایط سخت اقتصادی کشور این شهرستان را به یک کارگاه عمرانی، تبدیل کرده اند.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی امروز در بازدید از روند تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای حصارک با اشاره به اینکه در هفته جاری از 2 پروژه مهم و در حال اجرای شهرداری کرج بازدید کرده است، افزود: بر اساس گزارش ارائه شده از سوی معاونت عمرانی استانداری در دولت تدبیر و امید در حمل و نقل شهری و استانی در البرز اقدامات بزرگی رقم خورده است.

وی ادامه داد: البرز و شهرستان کرج کریدور ورودی و خروجی 12 استان کشور است که در واقع مسیر مرکز، شمال و غرب کشور را با یکدیگر مرتبط می کند.

شهبازی گفت: تیم عمرانی استان با همراهی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در این شرایط سخت اقتصادی کشور این شهرستان را تبدیل به یک کارگاه عمرانی کرده اند.

وی پروژه کمربند شمالی کرج را نیز یکی از اهم پروژه های این شهرستان دانست و افزود: این پروژه مکمل ادامه بزرگراه همت است که در صورت بهره برداری بار بزرگی از ترافیک این شهرستان را کاهش می دهد.

سرپرست استانداری البرز اضافه کرد: تقاطع غیر همسطح حصارک نیز تسهیل گر ارتباط کرج را با کمالشهر کرج و روان سازی ترافیک ورودی و خروجی ترددهای تهران را همراه دارد.

وی گفت: این پروژه از سال 93 آغاز شده و با اعتباری حدود 70 میلیارد تومان در حال تکمیل است که با توجه به تعهدات شهرداری کرج در آینده نزدیک بهره برداری می شود و بخش عمده ای از پروژه اجرایی شده است.

شهبازی با بیان اینکه این پروژه حدود 4 کیلومتر طول دارد و تاکنون حدود 3.5 کیلومتر آن تکمیل شده، افزود: این اقدام بزرگ با توجه به هوشمندی مجموعه دست اندر کاران تجهیزات مورد نیازش قبلا خریداری شده در هزینه ها صرفه جویی می شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود که مسئولان مربوطه با انسجام و تعامل بیش از پیش در اسرع وقت با تکمیل پروژه در جهت بهره مندی مردم از این امکان مهم اقدام کنند.

سرپرست استانداری البرز گفت: در صورت تسریع در بهره برداری از قطار شهری و مترو کرج-هشتگرد بار بزرگی از ترافیک کلانشهر کرج کاهش یابد.

 

سرپرست استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر