کد خبر: 697805 A

با هدف اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده

فرمانده انتظامی میبد از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز خبر داد.

سرهنگ سیدمحمدطاهر موسوی در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و همچنین مقابله با تهیه و توزیع موادمخدر و برخورد با سارقان و مجرمان، طرح عملیاتی ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر میبد به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی با حضور در مناطق آلوده و جرم خیز، شش خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و 2 نفر قاچاقچی مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی میبد با بیان اینکه این طرح با محوریت پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان و با همکاری پلیس‌های تخصصی در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی در سطح شهرستان به اجرا در آمد گفت: ماموران انتظامی در اجرای این طرح نیز 965 گرم شیشه و 238 گرم تریاک را کشف کردند.

سرهنگ موسوی هدف از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده را ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم دانست و گفت: پلیس در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی از کشف 12 راس احشام و دستگیری 5 سارق و یک نفر مالخر در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی میبد بیان داشت: سارقان در بازجویی‌های پلیس به سرقت 12 راس احشام در محله‌های مختلف این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی جهت رسیدگی و صدور حکم معرفی شدند.

 

جرم فرمانده انتظامی مواد مخدر امنیت قاچاقچی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر