کد خبر: 696816 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با همراهی فرماندار فردیس از ۳ کارخانه تولیدی شهرک صنعتی سیمین دشت بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی امروز در حاشیه بازدید از کارخانه تولیدی شهرک صنعتی سیمین دشت در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به اینکه در هر کدام از شهرستان‌های استان البرز، ادارات صنعت، معدن و تجارت مستقر است همکاران ما طی بررسی های نوبه ای خود واحدهای صنعتی را که با مشکلات مواجهند رصد کرده و به اطلاع می رسانند. سپس ما به اتفاق مسئولان شهرستان از واحدها بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات قرار می گیریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره روند حل مشکلات واحدهای صنعتی، تصریح کرد: قطعا اگر مشکلات در سطح شهرستان یا استان قابل حل باشد در اسرع وقت، حل خواهد شد. همچنین اگر نیاز شد موارد در ستاد تسهیل استانی یا ستاد تسهیل ملی مطرح می‌شود تا آن مشکلات با هم افزایی دیگر دستگاه‌های ملی و استانی مرتفع شود.

شاهمرادی عمده مشکلات مطرح شده واحدهای صنعتی بازدید شده را تسهیلات بانکی، تامین مواد اولیه و مشکلات ارزی ذکر کرد و افزود: با تمام توان و از طریق رایزنی با کلیه دستگاه‌ها، سعی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی داریم.

استان البرز شهر کرج جهانگیر شاهمرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر