کد خبر: 695573 A

سرهنگ رحمانی خبر داد:

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس در سراسر کشور در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های گیلان، مازندران، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، البرز، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و فارس شاهد بارش باران هستیم و در برخی محورها در استان‌های تهران، کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان و ایلام نیز بارش باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه محور فیروزکوه نیز بارانی گزارش شده، گفت: در محور پونل به خلخال، گردنه اسدآباد، ارتفاعات هراز و چالوس نیز بارش برف گزارش شده که لازم است رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کرده و حتما تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: ترافیک در محور هراز و بخصوص در محدوده نارنجستان و پلور سنگین است. در محور چالوس نیز شاهد ترافیک پرحجم در طول محور و ترافیک نیمه سنگین در محدوده مرزن‌آباد هستیم. در محورهای کرج - قزوین و کرج - تهران نیز ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی با بیان اینکه شرایط جوی جاده‌های کشور مناسب سفرهای غیرضروری نیست، گفت: در همین راستا توصیه ما به شهروندان این است سفرهای تفریحی و غیرضروری خود به‌ویژه به مقصد استان‌های سردسیر و جاده‌های کوهستانی را به زمان دیگری موکول کنند.

آزادراه کرج - تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر