کد خبر: 693816 A

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبرداد:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر و دستگیری سرکرده آنها در شرق کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، دادخدا سالاری گفت: سربازان گمنام امام زمان "عج" در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعته گذشته سه باندکلان و بین‌المللی قاچاق مواد مخدر که محموله‌ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودرو‌های تیزرو از مرز‌های شرقی کشور به استان‌های عمقی قاچاق می‌‌کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور مورد انهدام قرار دادند.

این مقام قضایی افزود: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباند‌های کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان کرمان گفت: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل: اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و سیصد کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.
 
سید علی متولیی رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

استان کرمان امام زمان انقلاب قاچاق قاچاق مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر