کد خبر: 693755 A

شهبازی تاکید کرد:

سرپرست استانداری البرز گفت: استفاده از ظرفیت بانوان توانمند را در پست های مدیریتی و در راستای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از پست های مدیریتی در دستور کار خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی در اولین نشست سراسری تخصصی مشاوران و بانوان کارآفرین صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران که  با حضور معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهوری در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با ابراز خرسندی از برپایی چنین جلسه‌ای برای نخستین بار به میزبانی البرز، افزود: افتخار می کنم، نخستین برنامه های رسمی خود در کسوت سرپرستی استانداری را در حوزه بانوان دارم.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی های صورت گرفته و بازخورد حضور بانوان در پست‌های مهم و کلیدی، اکنون و در این شرایط خاص کشور، مدیریت بانوان فرصتی مغتنم محسوب می شود.

شهبازی گفت: در برهه ای حساس از تاریخ کشور، زنان با فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود زمینه‌ساز رویدادهای بزرگی شدند و اکنون نیز در فعالیت های اقتصادی نقشی غیرقابل انکار و تعیین کننده دارند.

وی با اشاره به اقدامات مثبت استاندار سابق البرز در حوزه اشتغال و اعتماد به بانوان و جوانان در پست های مدیریتی افزود: تیم اقتصادی البرز بسیار فعال و پویا اقدام و عمل می کنند.

سرپرست استانداری البرز اضافه کرد: تولیدکنندگانی که در این شرایط خاص نیز عاشقانه فعالیت می کنند، با تمام وجود به کشور و جامعه خود عشق میورزند.

وی گفت: طی گفتگوهایی که در قالب بازدید از نمایشگاه با برخی تولیدکنندگان صورت گرفت، ابراز خرسندی آنها از پیگیری مشکلات و موانعشان، نشان از عزم جزم مجموعه استان برای تسهیل و رفع موانع تولید دارد.

شهبازی افزود: اکنون کشور در شرایط سختی قرار دارد ولی از این برهه حساس نیز با اتحاد و انسجام گذر خواهیم کرد و برگ زرینی از افتخار بر تارک تاریخ کشور بر جای می گذاریم.

وی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت بانوان توانمند استان را در پست های مدیریتی البرز در راستای تحقق سهم 30 درصدی بانوان از پست های مدیریتی در دستور کار خواهیم داشت.

سرپرست استانداری البرز گفت: در شرایط کنونی در البرز حدود 500 بانو در پست های پایه ای مدیریتی مشغول به کار هستند.

وی گفت: امید است با اتحاد و انسجام مجموعه استان در راستای تحقق اهداف نظام و برنامه های دولت، اقدامات موثری برای رشد و توسعه البرز انجام دهیم.

در پایان این مراسم از بانوان موفق در حوزه اقتصادی تقدیر شد.

سرپرست استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر