کد خبر: 693703 A

عزیزالله شهبازی تاکید کرد:

سرپرست استانداری البرز گفت: از مدیران استان انتظار می‌رود که تدابیر لازم را برای ایجاد بستری مناسب برای تسهیل در فعالیت‌های بانوان داشته باشند.

به گزارش ایلنا، عزیزالله شهبازی در بازدید از نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های تولیدی صنایع کوچک و متوسط استان که با حضور معاون خانواده و امور بانوان رییس‌جمهوری صورت گرفت ضمن ابراز خرسندی از حضور فعال بانوان در این نمایشگاه افزود: مسئولیت بیشتر غرفه‌ها در این نمایشگاه با بانوان است.

وی با بیان اینکه حدود 90 درصد غرفه‌های این نمایشگاه در حوزه صادرات فعال هستند، ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته اهداف برگزاری نمایشگاه با جدیت دنبال می‌شود.

شهبازی گفت: در برهه‌ای از زمان، زنان فعالیت تاثیرگذاری در عرصه‌های سیاسی داشته و زمینه‌ساز رویدادهای بزرگی شدند و امروز نیز با قدرت در حوزه‌های اقتصادی حضور دارند.

وی افزود: مدیریت زنانه در بسیاری از سمت‌های البرز به شکل مطلوبی مشاهده می‌شود و اعتماد به بانوان در این استان با بازخورد خوبی مواجه بوده است.

سرپرست استانداری البرز اضافه کرد: از مدیران استان انتظار می‌رود تدابیر لازم را برای ایجاد بستری مناسب برای تسهیل در فعالیت‌های بانوان داشته باشند.

عزیزالله شهبازی سرپرست استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر