کد خبر: 693654 A

فرشی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، گفت: در راستای افزایش فضا برای مراوده‌های اقتصادی بین ایران و افغانستان، تولیدات و توانمندی های استان البرز به هیات تجاری افغانستان ارائه می شود.

به گزارش ایلنا، محمد امین فرشی عصر امروز در نشست فعالان اقتصادی استان البرز با هیئت تجاری افغانستان، گفت: با توجه به پتانسیل خوب البرز در حوزه صنعت، کشور افغانستان دومین کشور بازار هدف محصولات  صادراتی استان است.

فرشی با اشاره به اینکه تولیدات و توانمندیهای استان البرز به هیات تجاری افغانستان ارائه می‌شود، عنوان کرد: فضا برای مراوده‌های اقتصادی بین ایران و افغانستان قابل افزایش است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز  با بیان اینکه بخشی از صادرات افغانستان متعلق به ایران است و این کشور با ایران اشتراکات فرهنگی زیادی دارد، اظهار داشت: این سهم با برنامه ریزی انجام شده قابل افزایش است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با اشاره به برگزاری نشست های دوطرفه و تقویت ارتباط بیشتر ایران و افغانستان، گفت: نشست های بین فعالان اقتصادی استان البرز با تجار افغانستانی در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تسهیل و روان‌سازی صادرات غیر نفتی با افغانستان از برنامه‌های استان البرز است لذا محصولات تولیدی استان البرز که از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار است با استقبال خوب تجار افغانستان روبرو شده است.

 

استان البرز مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر