کد خبر: 693543 A

با حکم دستگاه قضایی صورت گرفت؛

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران گفت: با حکم دستگاه قضایی و پس از اخطار‌های مکرر یک واحد ویلای غیرمجاز در منطقه اوشان- فشم که در اراضی دولتی ساخته شده بود، تخریب شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل انزابی زاده گفت: این ویلا که در زمینی به مساحت حدود 1200 متر در زمین‌های دولتی و منابع طبیعی بدون مجوز بنا شده بود با شکایت سازمان منابع طبیعی در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع طبیعی و با حکم دستگاه قضایی، پس از اخطارهای مکرر و عدم حضور صاحب ملک تخریب شد.

انزابی‌زاده افزود: به گفته مالک فعلی ویلا وی این ویلا را از شخص دیگری خریداری کرده است بدون اینکه استعلامات لازم را از دستگاه‌های مربوطه دریافت کند.

وی به مردم و کسانی که بدون آشنایی به منطقه اقدام به خرید می‌کنند، توصیه کرد: در صورتی‌که قصد خرید ملکی را دارند حتما مدارک آنرا در دستگاه‌های مربوط استعلام بگیرند تا دچار این مشکلات و تخریب نشوند.

انزابی زاده گفت: اگر کسانی هستند که می‌دانند بنای آنها غیرمجاز است و یا زمین آن دولتی و تصرفی است بهتر است با مراجعه به دستگاه مربوطه و دادن تعهد و پرداخت خسارتی که به زمین‌های دولتی زده‌اند و با در اختیار داشتن مهلت ، وسایل خود را از ملک مورد نظر خالی کنند و آن را در اختیار دستگاه مربوطه قرار دهند و دیگر کار به دستگاه قضا و تخریب نکشد.

تخریب ویلای میلیاردی از صبح آغاز شد اما به دلیل همکاری نکردن دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله شهرداری فشم برای در اختیار قراردادن ماشین آلات تا پاسی از شب طول کشید . 

               1879493_557                                          1879502_355     

1879503_808

منابع طبیعی استعلام ویلای غیر مجاز حکم دستگاه قضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر