کد خبر: 693407 A

پیمان بضاعتی پور:

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: پارک بهارستان با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان هفته آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا، پیمان بضاعتی پور ضمن تشریح عملیات اجرایی پروژه بزرگ پارک بهارستان واقع در منطقه ۷ (محدوده باغستان غربی)، با تاکید بر توسعه فضای سبز شهری اظهار کرد: فضای سبز شهری یکی از ابعاد مهم توسعه یافتگی جوامع امروزی به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم سرانه فضای سبز شهری کرج را به میانگین استاندارد کشوری نزدیک کنیم، افزود: بهبود و تلطیف وضعیت هوا همچنین افزایش نشاط اجتماعی از جمله آثار مهم توجه و توسعه فضای سبز شهری به شمار می رود.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه در بازدید اخیر، اقدامات انجام گرفته پیرامون افتتاح پروژه بزرگ پارک بهارستان بررسی شد، گفت: پارک بهارستان در مساحتی بالغ بر ۶ هزار متر مربع از امکاناتی نظیر زمین ورزشی، آبشار، آب نما و زمین بازی برخوردار است.

این مسئول در پایان تصریح کرد: اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان صرف احداث این پروژه شده است که طبق برنامه ریزی انجام شده هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

شهرداری کرج پیمان بضاعتی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر