کد خبر: 693217 A

عباس زارع:

رئیس شورای‌شهر کرج با عنوان اینکه بانوان در حوزه کسب و کارهای نوین و تلاش در حوزه‌های مختلف جامعه نقش به‌سزایی دارند، گفت: باید در کرج دنبال کسب و کار کوچک بود.

به گزارش ایلنا، عباس زارع عصر امروز در رویداد استارتاپ مشترک مرکز کسب و کارهای نوین شهرداری کرج و شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، اظهار داشت: بانوان در حوزه کسب و کارهای نوین و تلاش در حوزه‌های مختلف جامعه نقش به سزایی دارند و نقش آنها کمتر از مردان نیست.

وی افزود: برگزاری رویداد استارتاپ شهرداری کرج با شرکت شهرک‌های صنعتی، مولد حرکت ما مسئولان استان است و سبب توجه ویژه به این بخش شده است.

رئیس شورای‌شهر کرج با بیان اینکه رویداد استارتاپ نقش به‌سزایی در اشتغال آفرینی دارد و تاثیرات این رویداد در البرز نمایان می‌شود، بیان کرد: یکی از مشکلاتی که همه از آن آسیب می‌بینند بیکاری و کمبود شغل مهیا در جامعه امروز است و ناچار به تغییر رویکرد در این زمینه هستیم.

 رئیس شورای‌شهر کرج با بیان اینکه شهر کرج برای صنایع بزرگ محدودیت دارد، عنوان کرد: باید دنبال کسب و کار کوچک در کرج بود که فضای قابل توجهی مورد نیاز ندارد و بدین ترتیب این کسب و کارهای نوین را توسعه داد.

وی با بیان اینکه امروز فقط باید فکر و کار کرد تا مشکلات جامعه کم شود، عنوان کرد: فکرهای بسیار خوبی  و نوآورانه در حوزه اشتغال و تولید ثروت در این استارتاپ ها  عرضه می‌شود.

 وی با بیان اینکه استان البرز و شهر کرج زمینه مساعدی برای رشد اشتغال از راه استارتاپ دارد، عنوان کرد: یکی از استارتاپ های کرج جنبه بین المللی پیدا کرده و در حوزه  کاهش ترافیک و مسایل زیست محیطی تاثیر گذار بوده و فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران در حال ارزش آفرینی و درآمد زایی است.

زارع با بیان اینکه اعتماد به نفس و کار تیمی باید در حوزه کسب و کارهای نوین با جدیت پیگیری شود، گفت:  شورای اسلامی شهر کرج از کسب و کارهای نوین و استارتاپ حمایت می کند.

عباس زارع-رییس شورای شهر کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر