کد خبر: 689250 A

سرهنگ شرق خبر داد:

رئیس پلیس راهور استان البرز از اجرای تمهیدات ترافیکی در ایام 28 صفر سالگرد وفات پیامبر مکرم اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در سطح شهرستان کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ غلامعلی شرق با تسلیت ایام حزن و اندوه ماه صفر از اجرای تمهیدات ترافیکی به منظور روانسازی ترافیک و برقراری عبور و مرور به ویژه در مقابل اماکن متبرکه و امامزاده ها، مساجد، تکایا و مسیر های منتهی به آنها در روز اربعین امام حسین (ع) خبر داد.

وی افزود: به منظور روانسازی ترافیک عوامل پیاده و گشت های خودرویی در تمامی مسیرها مستقر شده و تا پایان یافتن زمان عزاداری ماموران پلیس راهور استان البرز در آماده باش کامل هستند. 

سرهنگ شرق از مسئولان دسته جات عزاداری خواست که همکاریهای لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی طبق روال سالهای گذشته داشته باشند تا در سطح شهر تراکم ترافیکی ایجاد نشود. 

این مقام انتظامی به شهروندانی که قصد شرکت در مراسم عزاداری را دارند، توصیه کرد: به نزدیک ترین هیات‌های مذهبی در اطراف محل سکونت خود مراجعه کرده و حتی المقدور از تردد با وسایل نقلیه شخصی جداً خودداری کنند تا شاهد ترافیکی آرام در سطح شهر باشیم.

استان البرز پلیس راهور استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر