کد خبر: 685539 A

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد:

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و به جهت تسهیل در تردد، محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک شاهی یکطرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیت‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری، اظهار داشت: پلیس راهور آمادگی کامل برای بازگشت زائران اربعین را دارد و در این راستا تمهیدات لازم در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و کرمانشاه اندیشیده شده است.
 
وی در توصیه به زوار مبنی بر پرهیز از عجله و شتاب در زمان بازگشت، افزود: زائران در زمان خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند و حتما در موکب‌های مسیر استراحت کرده و در زمان توقف، خودرو را در محل مناسب پارک کنند.
 
رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش باران در روز‌های آتی در مرز‌های غربی کشور، ادامه داد: توصیه می‌کنیم زائران در زمان بازگشت با توجه به لغزندگی معابر حتما با سرعت مطمئنه تردد کنند.
 
وی در خصوص تصادفات اربعین امسال گفت: برابر آمار‌ها تصادفات فوتی و جرحی از ابتدای آبان ماه تاکنون کاهش داشته است.
 
رئیس پلیس راهور ناجا به افزایش تردد خودرو‌ها و اتوبوس‌ها به مرز مهران در اربعین امسال اشاره کرد و گفت: تردد وسایط نقلیه به مرز مهران نسبت به ماه صفر سال گذشته حدود ۱۱ درصد افزایش داشته است.
 
وی از یکطرفه شدن محور مهران به ایلام خبر داد و گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و به جهت تسهیل تردد‌ها این محور و جاده ایلام به ملک شاهی، مهران یکطرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیت‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.
 
رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص جابه جایی زائران از مرز مهران نیز گفت: اتوبوس‌های درون شهری در این خصوص درنظر گرفته شده‌اند تا زائرانی را که قصد دارند به پایانه برکت بروند منتقل کنند؛ از سوی دیگر تمهیداتی نیز برای انتقال زائرانی که خودرو‌های خود را در پارکینگ اربعین پارک کرده اند، اندیشیده شده است.

بارش باران پلیس راهور جاده خودرو ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر