کد خبر: 684752 A

سرهنگ گودرزی خبر داد:

رئیس پلیس راه استان، گفت: زائران اربعین حسینی به کشور عراق از 15 استان کشور در مسیر عبوری این استان گذر می کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی در جمع خبرنگاران، گفت: به منظور تامین امنیت مسافران، تمام اتوبوس هایی که قرار است از استان البرز به سمت مهران گذر کنند در پایانه شهید کلانتری کرج توسط مسئولان فنی پایانه مورد بازبینی قرارگرفته و در صورت سلامت، شروع به حرکت کنند.

وی اضافه کرد: همچنین اتوبوس های حامل زائران ازاستان های دیگر نیز از سوی پاسگاه‌های پلیس راه مورد کنترل قرارگرفته و درصورت ارتکاب تخلف ضمن تذکر ، جریمه خواهند شد.

سرهنگ گودرزی افزود: برابر ابلاغ صادرشده از پلیس راه ناجا تردد تاکسی‌های درون‌شهری اعم از ون و سواری از امروز ساعت 7 صبح تا 15 آبان‌ماه سال‌جاری در محورهای خارج از شهر ممنوع است.

رئیس پلیس راه البرز افزود: پایگاه‌های ثابت و سیار پلیس در قالب اجرای این طرح، با کمک تیم‌های گشت پلیس‌راه و پاس پیاده وضعیت ترافیکی مسیرهای عبوری کاروان‌ها را رصد می‌کنند.

سرهنگ گودرزی گفت: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان، با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است. همکاری رانندگان با ماموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

سرهنگ گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر