کد خبر: 684040 A

مدیر اجرایی نمایشگاه صنایع خلاق اصفهان:

مدیر اجرایی نمایشگاه صنایع خلاق اصفهان گفت: ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی، فناوری ریاست‌جمهوری با انتشار فهرست نمایشگاه‌های منتخب و مورد حمایت خود، از نخستین نمایشگاه صنایع خلاق اصفهان حمایت کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عادل دهدشتی با اعلام این خبر اظهار داشت: بنابر توافق و مذاکرات انجام شده میان ستاد برگزاری نمایشگاه صنایع خلاق اصفهان و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری و بر اساس رویه حمایتی این نهاد در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه صنایع خلاق به میزان 50 درصد از هزینه مشارکت در نمایشگاه و سقف 20 میلیون ریال از تسهیلات حمایتی بهرمند شوند.

وی افزود: نمایشگاه صنایع خلاق بر اساس تعاریف و قالب های سازمان جهانی یونسکو به صنایعی اطلاق می‌شود که اساس آن ایجاد و انتشار دانش و اطلاعات بر مبنای خلاقیت باشد و از سویی دیگر نیز با در نظر گرفتن خلاقیت، مهارت فردی یا جمعی به تولید ثروت و ارزش افزوده مبادرت کند.

مدیراجرایی نمایشگاه صنایع خلاق اضافه کرد: بر این اساس صنایعی از جمله: صنایع دستی، گردشگری، طراحی و معماری، مد ولباس، بازی های رایانه ای، تبلیغات، خوراک‌های بومی، هنرهای تجسمی، موسیقی، انیمیشن و... در زمره صنایع خلاق محسوب شده و در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی یادآور شد: این نمایشگاه 29 آذرماه تا اول دی ماه برگزار خواهد شد.

اصفهان ثروت ریاست جمهوری فناوری موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر