کد خبر: 683938 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین از واگذاری 72 هکتار از اراضی صنعتی شهر‌ک‌ها و نواحی صنعتی به متقاضیان خبرداد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا خانپور با اعلام این خبر گفت: رشد ۷/۱ برابری واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌های صنعتی، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.

وی یادآور شد: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای جذب سرمایه‌گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال‌پایدار جوانان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین موفق به جذب ۷۱ متقاضی سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شده است.

خانپور اظهار داشت: تا کمتر از یک‌ماه آینده حدود ۷۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی خرمدشت به متقاضی سرمایه گذاری واگذار و تا پایان سال واگذاری ۱۰۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران در دستور کار این شرکت قرار دارد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان با اشاره به نوع فعالیت این واحدهای صنعتی تصریح کرد: بیشترین میزان فعالیت متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه شیمیایی، غذایی، فلزی و برق بوده است.

وی به تفکیک زمین‌های واگذار شده در هر شهرک و ناحیه صنعتی پرداخت و گفت: شهرک‌های صنعتی لیا، کاسپین، خرمدشت و حکیمیه به ترتیب بیشترین میزان مساحت واگذاری‌ها را داشته‌اند.

خانپور در پایان از رتبه برتر جذب سرمایه گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در هشت ماهه نخست امسال در کشور خبر داد.

شهرک‌های صنعتی جذب سرمایه گذار رونق توليد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر