کد خبر: 683361 A

معاون استاندار اردبیل مطرح کرد:

​معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: کارکنان دولت باید انگیزه فعالیت و روحیه نشاط اجتماعی را در محل کار داشته باشند در واقع عقل سالم در تن و بدن سالم است.

به گزارش ایلنا، بهمن حسین زاده در اولین جشنواره مسابقات استانی کارکنان دولت که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن تختی اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد و حفظ روحیه نشاط و سلامت کارکنان از اولویت‌های کاری استانداری است و طبق مصوبه شورای اداری استان اولین دوره مسابقات استانی کارکنان دولت با همت اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

وی برگزاری این دوره از مسابقات را در نشاط اجتماعی و برخورد شایسته کارکنان مهم ارزیابی کرد و افزود: ورزش نقش مهمی در سلامت کارکنان و ارائه خدمات بهتر به مردم دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل افزود: توجه به ورزش کارکنان و خانواده کارکنان ضرورت دارد و از مسئولان شهرستان ها توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

حسین زاده بیان کرد:ضرورت تداوم تحقیقات علمی برای بستر سازی ورزش در جامعه و آثار مثبت آن در بین اقشار مختلف مردم و ارتباط نزدیک با دانشگاه ها و مراکز علمی احساس می شود.

گفتنی است در این جشنواره ورزشی۲۷۰ نفر از کارکنان مرد و زن در پنج رشته ورزشی دارت، شطرنج، طناب کشی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی از تمامی شهرستان های استان شرکت کرده بودند.

ورزش اردبیل تربیت تربیت بدنی بهمن حسین زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر