کد خبر: 682536 A

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین خبرداد:

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، دامپزشکی، صنایع وتجهیزات وابسته از یکم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین آغاز به کار می کند.

به گزارش ایلنا، هادی طاهرخانی گفت: امروزه دام، طیور و آبزیان به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های موثر در صنایع غذایی و ایجاد اشتغال در کشورمان و دنیا نقش حیاتی را ایفا می‌کند.

وی افزود: استان قزوین به سبب ویژگی‌های جغرافیایی از موقعیت فوق العاده‌ای در حوزه صنعت دام و طیور برخوردار بوده و به عنوان صنعتی پویا در این استان مورد توجه قرار گرفته است.

این مسئول یادآور شد: برگزاری نمایشگاه‌ها بستر بسیار مناسبی را به منظور معرفی جایگاه این صنعت به صورت جامع و در تمامی سطوح فراهم می‌کند.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می‌توان به ارائه توانمندی‌های مشارکت کنندگان، ایجاد آگاهی عمومی، اخذ سفارش از مشتریان جدید، معرفی کالا و خدمات جدید، گسترش کانال‌های توزیع و ایجاد نمایندگی ، تبادل اطلاعات و تجربیات، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، رقیب شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان اشاره کرد.

وی افزود: تولیدکنندگان محصولات دامی، گوساله شیری و گوشتی، سیستم‌های توزین صنعت دام و طیور، تولید گوشت مرغ و جوجه یکروزه و سیستم های اتوماسیون مرغداری و دامداری، تولید و عرضه عسل و فرآورده های زنبور عسل، خوراک مورد نیاز صنایع دامپروری و مرغداری، مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک دام و طیور، دامپزشکی، واکسن‌های دامی و ضدعفونی کننده‌ها، دارو و فرآورده‌های بیولوژیک، ژنتیک و اصلاح نژاد دام سبک و سنگین، تجهیزات، ماشین آلات و ادوات دامپروری و ... از جمله زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین یادآور شد: بیش از 60 مشارکت کننده از استان‌های: تهران، قزوین، البرز، مازندران، اصفهان، خراسان، آذربایجان شرقی و ... و همچنین نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشورهای اسپانیا، آلمان، آمریکا، چین، سوئد و  ایتالیا آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در فضایی به مساحت 4000 مترمربع در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

طاهرخانی در پایان گفت : دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از 1 لغایت 4 آبان ماه از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین واقع در انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان و متخصصان دایر خواهد بود.

صنایع غذایی نمایشگاه‌های بین المللی دام، طیور، دامپزشکی،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر