کد خبر: 682038 A

سرهنگ مستعلی‌زاده خبر داد:

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از شناسایی و دستگیری عامل پخش مواد مخدر صنعتی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمید مستعلی‌زاده روز پنجشنبه در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گسترده افرادی سودجو در امر توزیع موادمخدر صنعتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اخلاقی استان کرمان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت اخلاقی با همکاری ماموران پلیس فتا استان کرمان پس از تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی یک نفر متهم را شناسایی و با حکم قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان افزود: این متهم با همکاری چند تن دیگر با تبلیغ در فضای مجازی سوژه‌های خود را شناسایی و سپس از طریق لیدرهای خود اقدام به توزیع مواد مخدری هم چون گل، آدامس ال اس دی و هارلی گاردن که اثرات توهم‌زای بالایی دارند بین نوجوانان و جوانان کم سن‌وسال می‌کرده است.

وی ضمن اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای متهم اظهار داشت: از آنجاکه مواد مخدر صنعتی موجب ایجاد توهم، پرخاشگری و در مواردی خودزنی و قتل در فرد مصرف‌کننده می‌شود از همگان به‌ویژه والدین می‌خواهیم ضمن هوشیاری و مراقبت از فرزندان خود چنانچه موارد مشکوکی را مشاهده کردند، مراتب را با پلیس 110 در میان بگذارند.

مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر