کد خبر: 681289 A

مدیرکل کمیته امداد البرز:

مدیرکل کمیته امداد البرز، گفت: مردم نیکوکار استان البرز با کمک شش میلیاردی به دانش‌آموزان نیازمند در جشن عاطفه‌ها رشد سه برابری را رقم زدند.

به گزارش ایلنا، محمّد محمّدی‌فرد بابیان اینکه امسال بخش عمده کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن عاطفه‌ها با مدیریت مرکز نیکوکاری فرهنگیان بین دانش‌آموزان توزیع‌شده، گفت: درراستای توسعه ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) بنا داریم شرایطی را فراهم کنیم که به‌تدریج رفع نیازهای دانش‌آموزان محروم از طریق مرکز نیکوکاری فرهنگیان انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در ماه‌های شهریور و مهر در دو مرحله قبل و بعد از بازگشایی مدارس و همچنین کمک دو میلیارد تومانی مردم البرز به دانش آموزان نیازمند در سال گذشته افزود: مردم نیکوکار استان البرز با کمک شش میلیارد تومانی به دانش‌آموزان نیازمند در جشن عاطفه‌ها رشد سه برابری را رقم زدند.

محمّدی فرد گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی و اعتبارات این نهاد استمداد از مردم نیکوکار برای مشارکت در طرح‌های فقرزدایی کمیته امداد امری ضروری است.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اعلام اینکه ۶۵ درصد از خدمات فرهنگی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز از سوی خیّران تأمین می‌شود، افزود: در استان البرز بیش از چهار هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز و ۶۵۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد از خدمات فرهنگی و آموزشی این نهاد، بهره‌مند هستند.

وی یادآور شد: شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن‌همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و همچنین شماره‌گیری #۰۲۶*۸۸۷۷* جزو روش‌های نوین نیکوکاری هستند که مردم نیکوکار استان البرز می‌توانند با توجه به ویژگی‌هایی همچون سرعت و امنیت در پرداخت از آن استفاده کنند.

کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر