کد خبر: 680377 A

سردار حسینی خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اعضای باند سارقان کارگاه تولیدی پوشاک دستگیر و از آنها 2 هزار و 500 ثوب تی‌شرت، تعداد 20 طاقه پارچه و قیچی برش خیاطی به ارزش یک‌میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش ایلنا، سردار سید جعفر حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده سرقت از کلانتری 38 بنفشه کرج به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر سرقت از یک کارگاه تولیدی پوشاک، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان زبده این پلیس به محل کارگاه اعزام و در تحقیقات محلی مطلع شدند که سارق یا سارقان شب‌گذشته با تخریب قفل درب پشتی کارگاه اقدام به سرقت تعداد 2 هزارو 500 ثوب تی‌شرت، تعداد 20 طاقه پارچه ، یک‌دستگاه قیچی برش خیاطی به ارزش یک‌میلیارد و 300 میلیون ریال کرده‌اند.

این مقام انتظامی گفت: شواهد امر حاکی از این بود که متهمان آشنایی کافی به محل وقوع سرقت و اموال سرقتی داشته‌اند بنابراین در تحقیقات از کارگران کارگاه مذکور محرز شد یکی از کارگران سابق آن کارگاه زمان سرقت آنجا حضور داشته است.

سردار حسینی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده، مخفیگاه متهم را در کرج شناسایی و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت نامحسوس نامبرده را دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان منتقل کردند .

وی افزود: متهم در بازجویی‌های ماموران به جرم خود مبنی بر سرقت کارگاه تولیدی با همکاری 3 نفر دیگر اعتراف کرد و اذعان داشت با توجه به آشنایی قبلی که با کارگاه داشته با تخریب قفل در وارد کارگاه شده و اجناس را با یک‌دستگاه کامیون به سرقت برده و آنها را در یکی از استان‌های شرقی کشور و مناطقی از کرج به فروش رسانده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در پی اعترافات سارقان، 2 نفر مالخر اموال‌سرقتی نیز دستگیر شدند، گفت: متهمان همراه اموال مسروقه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار حسینی باند سارقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر