کد خبر: 679219 A

نجفی تاکید کرد:

استاندار البرز گفت: تسهیلات رونق تولید در کل کشور ۵۳۰ میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز به‌عنوان استان اول کشور موفق به جذب ۲۳۰ میلیارد تومان شده است.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید و ارائه گزارش عملکرد بانک‌ها و لیست پرداخت تسهیلات رونق تولید، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این راستا، افزود: تسهیلات رونق تولید در کل کشور ۵۳۰ میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز بعنوان استان اول کشور موفق به جذب ۲۳۰ میلیارد تومان شده است.

وی ادامه داد: استان دوم در جذب تسهیلات رونق تولید کشور موفق به جذب تنها ۳۰ میلیارد تومان شده که فاصله معنا داری با البرز دارد.

نجفی گفت: گزارش های ارائه شده از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در البرز نشان از ارتقا عملکردها در این حوزه در سایه همدلی و هم افزایی است.

وی افزود: از بانک‌ها انتظار می‌رود با اعتماد به کارشناسان سازمان صمت، روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: امید است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اقداماتی که در دستور کار قرار دارد، همچنان البرز در جذب تسهیلات و رونق تولید در کشور بدرخشد. اقدامات انجام شده و توفیقاتی که بدست آمده حاصل تلاش‌های مجموعه استان است ولی بدان معنا نیست که مشکلات پایان یافته از این رو همچنان با قدرت برای حل موانع و کسب رضایت مردم گام بر می‌داریم.

استاندار البرز، تسهیلات رونق تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر