کد خبر: 679181 A

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی آدم ربا و آزادی سه گروگان در زاهدان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری گفت: اوایل مهرماه با کسب خبری مبنی بر گروگانگیری سه تبعه خارجی در محدوده شهر خاش موضوع در دستور کار تیمی از پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
 
وی افزود: در بررسی دقیق پرونده مشخص شد سه تبعه خارجی غیرمجاز که بین ۲۰ تا ۲۵ سال سن دارند هنگام انتقال به مناطق مرکزی کشور توسط قاچاقچیان انسان؛ گروگان گرفته شده و آدم ربایان با تماس با خانواده این افراد در آنسوی مرز‌ها تقاضای ۴۰۰ میلیون ریال وجه نقد برای آزادی این افراد می‌کنند.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افسران زبده پلیس امنیت عمومی با همکاری تیمی از پلیس آگاهی تحقیقات گسترده‌ای را برای رهایی گروگان‌ها آغاز کردند.
 
وی عنوان کرد: ماموران انتظامی با گسترش چتر اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی مخفیگاه متهمان را روز گذشته در محدوده شهرک آتش نشانی شهر زاهدان شناسایی کردند.
 
سردار قنبری بیان داشت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضایی با محاصره مخفیگاه آدم ربایان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه ۲ آدم ربا را دستگیر و با راهنمایی متهمان سه فرد ربوده شده که در همان محدوده نگهداری می‌شدند، را آزاد کردند.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا افزود: پلیس اجازه جولان به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی را نمی‌دهد و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می‌شود.

استان سیستان و بلوچستان پلیس آگاهی دادسرا سیستان و بلوچستان گروگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر