کد خبر: 678314 A

سرهنگ گودرزی خبر داد:

رئیس پلیس راه البرز گفت: با همیاری دهیاران در سه سال گذشته حتی یک نفر تلفات جانی در تصادفات روستایی گزارش نشده و طی این سه سال استان البرز رتبه برتری کشور را بدست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز در جمع خبرنگاران، گفت: امروز جلسه ای به مناسبت تجلیل از راهوران محله برگزار شده که با توجه به اهمیت تردد روستایی استان البرز، صورت گرفت. 

وی افزود: با توجه به 332 روستا در استان البرز و 262 روستای بالای 20 خانوار، 230 دهیار همراه پلیس راه مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: این برنامه طبق سنوات گذشته در هفته ناجا برای افرادی که در راههای روستایی استان البرز کمک و همکاری داشتند، برگزار و تجلیل و بیعتی انجام شد که در آینده نیز همکاری ادامه داشته باشد.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: به لطف خدا با توجه به این همیاری در سه سال گذشته حتی یک نفر تلفات جانی در تصادفات روستایی گزارش نشده و طی این سه سال استان البرز رتبه برتری کشور را نیز بدست آورد.

رئیس پلیس راه البرز اضافه کرد: اعتباری در حوزه روستایی در بحث خط کشی، تابلو و جدول گذاری به دهیاران تخصیص داده شده که با نظر پلیس تنها در محدوده روستا و بدون برون کاری، نسبت به ساماندهی راههای داخلی خود اقدام کنند.

سرهنگ گودرزی با عنوان اینکه دهیاران بدون ادعا پای کار هستند، گفت: در همین راستا با حضور پلیس راه، ضمن تحویل تجهیزات پلیس به دهیاران و دانش آموزان که به عنوان پلیس مدرسه، همیاری می کنند در صدد آموزش لازم هستیم.

استاندار البرز،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر