کد خبر: 675236 A

مدیر روابط عمومی‌آموزش وپرورش خراسان‌رضوی:

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: اولیا دانش آموزی که اقدام به درگیری با یکی از معلمان کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایلنا مجیدی‌فر مدیر روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی گفت: درگیری اولیا دانش‌آموز با معلم در مدرسه قلی‌زاده ابتدایی پسرانه در ناحیه ۲، معلم‌ را راهی بیمارستان کرد.

وی گفت: پس از درگیری والدین یکی از دانش آموزان با معلم  مدرسه، وی به مرکز درمانی منتقل و مداوا گردید.

وی با بیان اینکه سازوکارهای قانونی برای رسیدگی به شکایات و برخورد در حوزه فعالیت معلمان داریم، ادامه داد: خط قرمز ما حفظ حرمت مدرسه است که در این حادثه خدشه به فضای آموزشی ما وارد شده و منجر به ایجاد التهاب و استرس برای معلمان و دانش آموزان شده است.

مجیدی‌فر گفت: تیم ویژه‌ای برای بررسی علت این حادثه با توجه به مدارک و مستندات نیروی انتظامی، مدیر و اورژانس تشکیل شده است که موضوع را پیگیری می‌کنند .

جزئیات حادثه از زبان مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2

روحانی‌نیا مدیر  آموزش وپرورش ناحیه دو مشهد هم در باره جزئیات حادثه گفت: روز قبل از این اتفاق، دانش آموزی در کلاس شیطنت می‌کند و معلم یک ضربه به صورت وی می‌زند.

وی افزود: روز بعد پدر این دانش‌آموز به همراه یکی از دوستان خود در هنگام تغییر شیفت که ازدحام دانش‌آموزان زیاد است به مدرسه آمده و در همان لحظه اولیه مواجهه با معلم به او حمله کرده و همکار فرهنگی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

 مدیر  آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد تصریح کرد: در همین هنگام یکی دیگر از معلمان برای جدا کردن و فیصلۀ موضوع وارد صحنه می‌شود که او هم مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

درگیری حادثه ضارب معلم مشهدی اولیا‌ دانش‌آموز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر